O NAS

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Profilem naszej działalności jest budowa i sprzedaż gotowych domów jednorodzinnych.
Od samego początku postawiliśmy przede wszystkim na jakość oferowanych usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników oraz różnych specjalistów, który mają niezbędne doświadczenie przy kompleksowych budowach. Ciągłe szkolenia sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku budowlanym. Od początku naszej działalności wybudowaliśmy przeszło 60 domów.
Wierzymy, że najlepszą reklamą dla naszej firmy są zadowoleni klienci, dlatego budujemy tylko z najlepszych materiałów w oparciu o sprawdzone technologie.

ZREALIZOWANE
INWESTYCJE

DOMY
NA SPRZEDAŻ

HISTORIA FIRMY

Firma Mapiko powstała w 2010 roku. Początkowo zajmowała się budową domów i osiedli jednorodzinnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2016 roku rozszerzyła działalność o kompleksowe rozwiązania w zakresie wiązarów dachowych oraz konstrukcji szkieletowych. Nieprzerwalnie od przeszło 12 lat Mapiko buduje wymarzone domy.

MISJA FIRMY

Mapiko to nie tylko firma, to ludzie z doświadczeniem, pasją i powołaniem. Chcemy dostarczać naszym klientom najlepszych rozwiązań dlatego stale ponosimy swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia pracowników.
MAPIKO – Budujemy Wasze marzenia
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą dotyczącą wykonywania wiązarów dachowych oraz konstrukcji szkieletowych.