WIĄZARY DACHOWE

PROJEKT – WYTWARZANIE – TRANSPORT – MONTAŻ

DARMOWA WYCENA KONSTRUKCJI

KORZYSTNE CENY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

ikona-1-wiazary-dachowe

PROJEKT KONSTRUKCJI DACHOWEJ

Nasi projektanci korzystają z najnowocześniejszego programu komputerowego Pamir firmy Mitek . Pozwala on na zaprojektowanie dowolnych konstrukcji wiązarów łączonych płytkami kolczastymi zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi.

ikona-2-wiazary-dachowe

PROCES WYTWARZANIA KONSTRUKCJI DACHOWEJ

Podstawą tej części jest dobrze wykonany, sprawdzony i zatwierdzony projekt całej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz doświadczonej kadrze pracowników nasze konstrukcje są wykonywane z chirurgiczną precyzją.

ikona-3-wiazary-dachowe

TRANSPORT GOTOWYCH WIĄZARÓW

Do transportu używamy specjalistycznych przyczep samochodowych. Wiązary mocowane są łańcuchami i taśmami zapewniającymi bezpieczny transport aż do miejsca montażu. Do rozładunku często jest wymagane użycie widlaka lub odpowiedniego dźwigu.

ikona-4-wiazary-dachowe

MONTAŻ WIĄZARÓW


Jedną z największych zalet prefabrykowanych wiązarów dachowych jest szybki montaż. Dzięki temu w krótkim czasie doświadczamy zaskakujące postępy w budowie. W przypadku parterowych domów o średniej kubaturze nasza ekipa może wykonać montaż wiązarów w ciągu jednego dnia.

O NAS

O NAS

Projektujemy, wykonujemy i montujemy gotowe wiązary dachowe. Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdzie wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Kompleksowo obsługujemy małe indywidualne oraz duże przemysłowe inwestycje.

OFERTA

WIĄZARY DACHOWE

Projektujemy, wykonujemy i montujemy wiązary dachowe. Gotowy produkt dostarczany jest na teren budowy w postaci elementów prefabrykowanych. Dokładny projekt i precyzyjne przygotowanie każdego elementu pozwala oszczędzić materiały oraz umożliwia szybki montaż nawet tego samego dnia. Wiązary z litego drewna w tej technologii wykonuje się do rozpiętości 30m bez podpory.

DCIM100MEDIADJI_0546.JPG
konstrukcje-szkieletowe-1

KONSTRUKCJE SZKIELETOWE

Wykonujemy gotowe konstrukcje szkieletowe w postaci elementów prefabrykowanych dostarczamy i montujemy. W odróżnieniu od tradycyjnej budowy konstrukcje szkieletowe stanowią całość konstrukcji. Można pominąć proces tworzenia tradycyjnego fundamentu i zastosować płytę betonową. Konstrukcje szkieletowe są nowoczesnym sposobem na szybkie stworzenie wymarzonego domu.

DREWNO KONSTRUKCYJNE C24 - GWARANCJA JAKOŚCI

Głównie drewno świerkowe importowane ze Skandynawii. Dzięki temu, że pochodzi z surowego klimatu posiada bardzo dobre walory konstrukcyjne takie jak odporność, wysoki stopień zahartowania, niski współczynnik wilgotności oraz dobre przewodzenie ciepła. Gotowe drewno jest oferowane w wielu wymiarach. Ogromną kolejną zaletą drewna C24 są walory estetyczne, belki są heblowane, a na krawędziach zaokrąglone. Konstrukcje wykonane z drewna C24 są lżejsze od standardowych konstrukcji z drewna mokrego oraz mają lepsze parametry wytrzymałościowe.

etykieta-drewno-c24

PŁYTKI KOLCZASTE

Płytki kolczaste są nowoczesnym elementem łączenia konstrukcji drewnianych. Są to stalowe blachy z wytłoczonymi z jednej strony kolcami…
plytki-kolczaste

ŁĄCZNIKI POSI

Płytki kolczaste i krzyżulce w jednym. Łączniki mają kształt litery „V” i stanowią połączenie płytek kolczastych z krzyżulcami stalowymi…
laczniki-posi

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Nie czekaj, napisz do nas wiadomość, a odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe!

REALIZACJE
OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci.

Jakość, Profesjonalizm

Solidna firma. Panowie punktualni. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam.

Kamila

google.pl

Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość

Bardzo dobry kontakt, super fachowiec. Pan Piotr jest niezwykle zaangażowany w solidne wykonanie swojej pracy. Pełen profesjonalizm, wszystko pod linijkę. Baaaardzo polecam.

Dagmara

google.pl

Profesjonalizm

Dobra i solidna firma.

Sławek

google.pl